-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 13 Mart 2024 Maximum'dan Anpa Gross Marketler'de 200 TL MaxiPuan!

  Ticari İşCep veya Maximum İşyerimden’den katılıma özel Anpa Gross Marketler’ de 13 Mart-09 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL MaxiPuan kazanın.

  Katılmak için: Maximum İşyerim veya Ticari İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin:  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası ticari kredi kartları ile (İş Bankası Vergi Kart, Maximum Business Aidatsız Kart, KOSGEB Kart, KGF Kredileri ve Turizm Destek Kredisi kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, Maximum Business + Kartlar, İmece Kartlar, Tarım Kartlar ve Bayi Kartlar hariç) yapılan alışverişler, Ticari Bankamatik kartları ile yapılan alışverişler.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum Business Aidatsız Kart, İş Bankası Vergi Kart, KOSGEB Kart, KGF Kredileri kapsamında tahsis edilen Ticari Kredi Kartları, Maximum Business + Kartlar, Bayi Kartlar, İmece Kartlar,Aidatsız kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Maximiles Business Startup Kart ile yapılan alışverişler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya Sport Gross, Benetton Mega ve Benetton Mega mağazalarında geçerli değildir. 

  Kampanyaya sadece İşCep Ticari ve Maximum İşyerim’den katılım sağlanabilir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 19 Nisan 2024 tarihinde en son kampanya kapsamında kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31.05.2024 olacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya süresi içerisinde kampanyaya Maximum İşyerim ya da Ticari İşCep'ten katılım zorunludur. Kazanılan MaxiPuanlar sadece Anpa Gross Market'lerde kullanılabilecektir. Kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir.Kampanya Sport Gross, Benetton Mega ve Benetton Mega mağazalarında geçerli değildir. 

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Anpa Gross kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.