-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.5.2024 - 31.5.2024
SON 2 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Girişimci Kadın müşterilerimize 1-31 Mayıs tarihleri arasında Maximum Ticari Kredi Kartları ile yapacağı 250 TL ve üzeri havalimanı otoparkları dahil tüm otopark ödemelerinde %50 indirim ayrıcalığı sunuyoruz.

Kampanyadan faydalanabilecek müşteriler:

• Hali hazırda ticari faaliyeti bulunan gerçek kişi kadın tacirler,

• %51 hissesi kadın ortaklara ait tüzel firmalar,

• Üst düzey yönetici pozisyonlarından en az bir tanesi kadın yöneticiden oluşan ve en az %20 kadın ortaklığı bulunan tüzel firmalar

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum Ticari Kredi Kartları (Maximum Business, Maximum Business TROY, Maximum İşim, Maximum Vadematik, Maximum İhracatçı, Maximum TEMA Kartlar).

Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: İş Bankası Maximum Business Aidatsız Kart, Maximum Business Turizm Kart, Maximiles Business, KTTO Logolu Maximiles Business, Maximiles TİM İhracatçı kart, İş Bankası Vergi Kart, KGF Kredileri kapsamında tahsis edilen ticari kredi kartları, KOSGEB Kart, Bayi Kartlar, Tarım Kartlar, İmece Kartlar, Maximum Business + Kartlar, İş Bankası bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler, MaxiMil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ticari Kredi Kartı Başvuru Kanalları: İşCep, Şubelerimiz

Gerçek Kişi Tacir olan esnaf müşterilerimiz;

İşCep’te Başvurular > Ticari Kredi Kartı Başvurusu 

Üstelik Gerçek Kişi Tacir/esnaf müşterilerimizin ticari kredi kartına İşCep veya şubelerimiz aracılığıyla başvuruları anında değerlendirilecek ve kartları iş adreslerine teslim edilecektir.

Tüzel müşterimiz iseniz en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Kampanya detayları:

• Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri havalimanı otoparkları da dahil tüm otopark ödemelerinden %50 indirim kazanılacaktır.

• Maximum iş yerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dâhildir.

• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

• K.K.T.C. harcamaları kampanyaya dahildir.

• Yurtdışı harcamalar kampanyaya dâhil değildir. 

• Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.

• Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca aylık en fazla 500 TL indirim kazanabilir.

• Kampanya sadece Banka kanallarında Girişimci Kadın olarak nitelendirilen kişi ve firmalara özeldir. Girişimci Kadın olarak nitelendirilen müşteriler; hali hazırda ticari faaliyeti bulunan gerçek kişi kadın tacirler, %51 hissesi kadın ortaklara ait tüzel firmalar, üst düzey yönetici pozisyonlarından en az bir tanesi kadın yöneticiden oluşan ve en az %20 kadın ortaklığı bulunan tüzel firmalardır.

•Girişimci Kadın ve Genç KOBİ olan müşterilerimiz otopark kampanyalarından müşteri bazında toplamda aylık en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.

•İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Maximum Ticari Kredi Kartları ile Yapacağınız Otopark Ödemelerinizde Girişimci Kadın’lara Özel %50 İndirim Ayrıcalığı!