-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.6.2023 - 31.5.2024
SON 3 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İş Bankası Visa Ticari kredi kartları ile BP Taşıtmatik'e ilk kez kayıt yaptıran ve ilk kez anlaşma imzalayan şirketler, BP’nin tüm Türkiye çapındaki 700’den fazla istasyonunda Taşıtmatik sistemiyle yapacakları akaryakıt alımlarında %4 indirimden yararlanıyor.

Kampanya Koşulları

- Bu kampanya 01.06.2023 ile 31.05.2024 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan yararlanmak için 01.06.2023 ile 31.05.2024 tarihleri arasında BP Petrolleri A.Ş.’ye https://www.bptasitmatik.com/TasitmatikV3/yeni-musteri-randevu-formu websayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunulması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. BP kendi takdirinde olmak üzere sözleşmeyi imzalar. Detaylı bilgiye https://www.visa.com.tr/ticarikart-ayricaliklari/bp.html​​ adresinden ulaşabilirsiniz.

- Kampanya kapsamında, BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahibi şirketlere taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %4 indirim sağlanacaktır. 

- Kampanya sadece BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahibi tüzel kişi ve/veya tacirler için geçerlidir. Müşteri tarafından, anlaşma imzalandıktan sonra iletilecek olan kredi kartı tanımlama ekranında VISA Ticari Kredi Kartı tanımlaması yapılmaması durumunda müşteri kampanyadan faydalanamayacaktır.

- Kampanya kapsamında, BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan İş Bankası Visa Ticari Kart sahibi taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %4 indirim sağlanacaktır. İş Bankası Visa Ticari Kart ile ilk kez BP Taşıtmatik sistemine kaydolan ve BP ile taşıtmatik anlaşması imzalayan ve alımlarını İş Bankası Visa Ticari Kartlar ile yapan müşterilere 31.05.2024 tarihine kadar %4 indirim uygulanacaktır. İndirim oranı hiçbir şekilde %4’ü aşmayacaktır. Akaryakıt alımlarının İş Bankası Visa Ticari Kartları ile yapılmaması durumunda müşteriye herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

- Kampanya sadece İş Bankası Visa Ticari kredi kartları ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır. Ticari banka kartı ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

- Türkiye İş Bankası, BP ve/veya Visa dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar bp.com.tr ve visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.

- Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.

- Türkiye İş Bankası, Visa ve/veya BP mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa ve/veya BP kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

- İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, BP tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir.
 
- Kampanya koşulları hakkında bilgi ve şikayet talebi için visa-support@bp.com adresine ulaşabilirsiniz.
 
- Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Türkiye İş Bankası, VISA ve/veya iştirakleri sorumlu değildir. İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahiplerine özel BP Taşıtmatik'te %4 indirim fırsatı!

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 22 Haziran 2023 İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı sahiplerine özel BP Taşıtmatik'te indirim fırsatı!

  İş Bankası Visa ticari kredi kartları ile BP Taşıtmatik'e ilk kez kayıt yaptıran ve ilk kez anlaşma imzalayan şirketler, Taşıtmatik sistemiyle yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %5 indirimden yararlanıyor.


  - Bu kampanya 22.06.2023 ile 31.12.2023 tarihleri arasında geçerli olup kampanyadan yararlanmak için 22.06.2023 ile 31.12.2023 tarihleri arasında BP Petrolleri A.Ş.’ye https://www.bptasitmatik.com/TasitmatikV3/yeni-musteri-randevu-formu websayfası üzerindeki form ile başvuruda bulunulması ve BP ile taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. BP kendi takdirinde olmak üzere sözleşmeyi imzalar.

  - Kampanya kapsamında, BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahibi şirketlere taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %5 indirim sağlanacaktır. 

  - Kampanya sadece BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kredi Kartı sahibi tüzel kişi ve/veya tacirler için geçerlidir. Müşteri tarafından, anlaşma imzalandıktan sonra iletilecek olan kredi kartı tanımlama ekranında VISA Ticari Kredi Kartı tanımlaması yapılmaması durumunda müşteri Kampanyadan faydalanamayacaktır.

  - Kampanya kapsamında, BP Taşıtmatik sistemine ilk kez dahil olan ve BP Petrolleri A.Ş. ile ilk kez taşıtmatik anlaşması imzalayan Visa Ticari Kart sahibi taşıtmatik sistemi ile yapacakları akaryakıt alışverişlerinde %5 indirim sağlanacaktır. Visa Ticari Kart ile ilk kez BP Taşıtmatik sistemine kaydolan ve BP ile taşıtmatik anlaşması imzalayan ve alımlarını Visa Ticari Kartlar ile yapan müşterilere 31.12.2023 tarihine kadar %5 indirim uygulanacaktır. İndirim oranı hiç bir şekilde %5’i aşmayacaktır. 31.12.2023 tarihi sonrasında indirim oranı %3,5 olarak değiştirilecektir. Akaryakıt alımlarının Visa Ticari Kartlar ile yapılmaması durumunda müşteriye herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

  - Kampanya sadece Visa ticari kredi kartı ile işlem yapan müşteriler için geçerli olacaktır. Ticari banka kartı ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

  - Türkiye İş Bankası, BP ve/veya Visa dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar bp.com.tr​ ve visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.

  - Bu kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, başkasına devredilemez.


  - Türkiye İş Bankası, Visa ve/veya BP mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Visa ve/veya BP kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

  - İndirim oranları ve indirimleri kazanma şartları, BP tarafından, istenildiği zaman değiştirilebilir.
   
  - Kampanya koşulları hakkında bilgi ve şikayet talebi için visa-support@bp.com adresine ulaşabilirsiniz.
   
  - Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Türkiye İş Bankası, VISA ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.