-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 26 Ocak 2023 Visa Ticari Kartları ile Hepsiburada Premium üyelerine özel anında 1.000 TL'ye varan indirim!

  ​İş Bankası Visa Ticari Kartları ile Hepsiburada Premium üyelerine özel televizyon alışverişlerinde anında 1.000 TL'ye varan indirim!


  Kampanya Koşulları:

  - Kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir. 
  - 26 Ocak 2023 (saat 12:00) - 15 Şubat 2023 (saat 23:59) tarihleri arasında tek seferde 10.000 TL-20.000 TL arası (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipay Papel, kargo bedeli hariç) seçili televizyon alışverişlerinde sepette anında 500 TL, 20.000 TL ve üzeri seçili televizyon alışverişlerinde sepette anında 1.000 TL indirim uygulanacaktır. 
  - Kampanya linkteki​ ürünlerde ve seçili satıcılarda geçerlidir. 
  - 1.000 TL indirim kampanyası 200 adet, 500 TL indirim kampanyası 500 adet ile sınırlıdır.
  - Kampanyadan faydalanmak için ödemenin İş Bankası Visa Ticari Kredi Kartı veya Banka Kartı ile yapılması gerekmektedir.
  - Premium üyesi olduktan sonra İş Bankası Visa Ticari Kartınız ile yapacağınız alışverişlerde sipariş onay aşamasında indirim gerçekleşecektir.
  - Hak ediş durumuna göre 1.000 TL ya da 500 TL indirim, Visa Ticari Kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.
  - Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  - Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  - Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
  - Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb.) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.
  - Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada, Visa ve/veya İş Bankası kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada, Visa ve/veya İş Bankası, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  - Kampanyanın yürütülmesinden İş Bankası, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  - Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir. Hepsiburada ve Visa tarafında kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.