Ana SayfaSkip Navigation Links > Ticari Kartlar > Maximum Business Kart

Maximum Business Kart

​Maximum Business, firmanız ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturulmuş, şirketinize ait mal ve hizmet alımları da dahil tüm ticari satın alma işlemlerinde kullanabileceğiniz Maximum özellikli bir ticari kredi kartıdır.

• Dünya çapında Visa ve Mastercard logosu taşıyan tüm noktalarda ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
• Türkiye çapında 300.000’i aşkın Maximum üye işyerinden yaptığınız alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir ve kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde kullanarak, Maximum dünyasının puan, taksit ve indirim avantajlarının tamamından yararlanabilirsiniz.
• Bireysel kredi kartlarının taksit yapamadığı akaryakıt, gıda, ofis malzemeleri, cep telefonu harcamaları da dahil olmak üzere tüm sektörlerdeki ticari harcamalarınızı anlaşmalı Maximum üye işyerlerinde 9 aya varan taksit avantajıyla gerçekleştirebilirsiniz.
• Kartlarınıza belirli sektörlerde veya üye işyerinde kullanılacak şekilde özel sektör limiti tanımlayabilirsiniz.
• Her ay sektörün önde gelen firmalarıyla düzenlenen kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.
• Her kartınızın puan kullanım yetkisi ayrı ayrı yönetilebilir, çalışanlarınızın kullanımına verdiğiniz bazı kartlarınızın puan kullanmasına izin vermezken, seçtiğiniz kartlarınızın biriktirilen tüm puanı kullanmasına izin verebilirsiniz.
• Her kartınız için farklı limitler belirleyebilir, kartlarınızın özellik ve yetkilerini farklılaştırabilirsiniz.
• Yurtdışında yaptığınız ticari harcamalarınızı o ülkeye ait para birimi cinsinden yapabilirsiniz. Harcamalarınız kartınıza TL olarak yansır ve borcunuzu TL olarak ödersiniz.
• Maximum Business kartlarınıza ilişkin bilgileri Ticari İnternet Şubemiz ve İşcep Ticari’den takip edebilir ve kredi kartı geri ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.
• Kaybolma ve Çalınma Sigortası, Sahte Kredi Kartı Düzenlenmesi Sigortası ve Alışveriş Sigortasından hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.
• Kanyon Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking hizmetinden hafta içi %50 indirim ile hafta sonları ise bedava yararlanabilirsiniz.

Hesap Özeti Ödeme Para Birimi TL
Son Ödeme Tarihi Aralığı 10 gün
Asgari Ödeme Oranı 20%
Kart Ücreti 115 TL
Alışveriş Faiz Oranı 2,25%
Gecikme Faiz Oranı 2,75%
Limit Aşım Faizi 2,25%
Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans Faizi 2,25%
Taksitli Nakit Avans/Nakit Avans Ücreti İşlem tutarının %3,5'i+7,5 TL
Vadelendirme/Taksitlendirme/Erteleme Faiz Oranı 2,25%
Vadelendirme/Taksitlendirme/Erteleme Ücreti İşlem tutarının % 0,50'si+5 TL
SGK Tahsilat Ücreti (BSMV Dahil) Asgari 1,50 TL olmak üzere işlem tutarının %2,00'si

* Yukarıda yer alan SGK tahsilat ücreti ve kart ücreti BSMV dahil tutar olup, diğer faiz oranları ve ücretler BSMV ve KKDF hariç tutarlardır.  
**KKTC’de farklı faiz oranları ve ücretler uygulanmaktadır.

 
Maximum Kart'a Başvurun