Ana SayfaSkip Navigation Links > Ticari Kartlar > İşim Kart

İşim Kart

İşim Kart ile ticari kredi kartlarına sunulan Maximum dünyasının tüm puan ve taksit avantajlarından yararlanmaya devam ederken, Maximum özellikli ticari kredi kartların Taksitli Nakit Avans, taksitlendirme ve vadelendirme kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Üstelik İşim Kart asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunuzun %10’udur.

Ayrıca, İşim Kartınızla;

• ilk yıl için kart ücreti istisnasından yararlanabilir,
• ilk hesap özetinde 1.000 TL harcamalarına 100 TL MaxiPuan hediye kazanır,
• Asgari 2 adet Otomatik Fatura Talimat vermeniz halinde 25 havale ve 25 EFT işleminden oluşan “İşim Kart İşlem Paketi”nden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Bankamız POS sahibi olan müşterilerimiz (yeni müşteriler  dahil) İşim Kart da almaları durumunda 100 TL MaxiPuan hediye kazanacaktır.

İşim Kart başvurunuz için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

Ayrıntılar:

1- İşim Kart ücreti 12. ay ekstresine yansıtılacaktır.

2- İşim Kart sahiplerinin ilk hesap özeti tutarının 1.000 TL ve üzeri olması halinde 100 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşteri, şirket interaktif müşteri numarası bazında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Müşterinin birden fazla İşim Kartı olması halinde, ilgili ayda kesilen hesap özetleri toplanacak ve söz konusu tutarın 1.000 TL ve üstünde olması halinde 100 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Hediye MaxiPuanlar, hesap özeti kesim tarihini takip eden ay sonuna kadar müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek hesap özeti borcuna sahip İşim Kart’a yüklenecektir. Hediye MaxiPuan yüklenebilmesi için yükleme tarihinde şirket interaktif müşteri numarası altında kullanılabilir durumda asgari bir adet İşim Kart bulunması gerekmektedir.

3- 31.12.2019 tarihine kadar İşim Kart’a verilecek asgari 2 adet otomatik fatura talimatı için “İşim Kart İşlem Paketi” hediye edilecektir. İşim Kart İşlem Paketi İnternet Şube veya İşCep üzerinden kullanabilecek 25 Havale ve 25 EFT işlemini içermektedir. Geç EFT işlemleri paket kapsamında değildir. Her şirket interaktif müşteri numarası 1 adet hediye paket kazanabilecektir.Hediye İşim Kart İşlem Paketi, otomatik fatura talimatı verilen tarihi takip eden ay sonuna kadar yüklenecektir. Hediye Paket sadece yeni verilen talimatlar için geçerlidir. İş Bankası kredi kartına verilen otomatik fatura talimatlarının iptal edip yeniden verilmesi veya banka hesabına tanımlı olan otomatik fatura talimatlarının iptal edip İşim Kart’a verilmesi halinde Hediye Paket kazanılamayacaktır. İşim Kart’ın veya karta verilen otomatik fatura talimatlarının 6 ay içinde iptal edilmesi veya faturaların tahsilatının İşim Kart’tan yapılmaması halinde kazanılan Hediye İşim Kart Paketleri iptal edilecektir. Hediye İşim Kart İşlem Paketi 6 ay süreyle geçerli olacak ve 6. ayın sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.

4-31.12.2019 tarihine kadar Bankamız POS sahibi olan müşterilerimize (yeni müşteriler  dahil) İşim Kart tahsis edilmesi halinde, kartların teslim alınması ile birlikte 100 TL MaxiPuan hediye edilecektir.Hediye MaxiPuanlar şirket interaktif müşteri numarası bazında hesaplanacak ve bir müşteri şirket interaktif müşteri numarası bazında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Hediye MaxiPuanlar, kart teslimini takip eden ay sonuna kadar müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek limitli İşim Kart'ına yüklenecektir.

5- K.K.T.C yasal mevzuatı çerçevesinde, K.K.T.C’de faaliyet gösteren Şubelerce üretilen İŞİM Kart asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunuzun %20’si olacaktır.

6- Türkiye İş Bankası A.Ş. İşim Kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Maximum Business Kart’a Başvurun