Ana SayfaSkip Navigation Links > Ticari Kartlar > İşim Kart

İşim Kart

İşim Kart ile ticari kredi kartlarına sunulan Maximum dünyasının tüm puan ve taksit avantajlarından yararlanmaya devam ederken, Maximum özellikli ticari kredi kartların Taksitli Nakit Avans, taksitlendirme ve vadelendirme kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Üstelik İşim Kart asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunuzun %10’udur.

Ayrıca, İşim Kartınızla ilk yıl için kart ücreti istisnasından
yararlanabilirsiniz.


İşim Kart için  Şubelerimizin yanısıra İşCep ve Maximum İşyerim uygulamalarımız üzerinden 7/24 kolayca kart başvurusu yapabilir, tahsis edilen kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz.

Ayrıntılar:

1- İşim Kart ücreti 12. ay ekstresine yansıtılacaktır.
2- 1-30 Haziran tarihleri arasında ilk kez İşim Kart sahibi olup 31.07.2020 tarihine kadar 1.000 TL veya üzeri harcama yapılması halinde 100 TL MaxiPuan, 31 Ağustos 2020 tarihine kadar hediye edilecek olup Hediye MaxiPuanlar’ın son kullanım tarihi 30 Eylül 2020 olacaktır.İşletmenize ait birden fazla  İşim Kart olması halinde, toplam  harcama tutarı hesaplanacak olup, söz konusu tutarın asgari 1.000 TL olması halinde 100 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşteri, şirket interaktif müşteri numarası bazında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Hediye MaxiPuanlar, harcama yapılan ayı takip eden ay sonuna kadar müşterilerin kullanılabilir durumdaki puan kullanım yetkisi bulunan en yüksek kart limitine sahip İşim Kart’a yüklenecektir. Hediye MaxiPuan yüklenebilmesi için yükleme tarihinde şirket interaktif müşteri numarası altında kullanılabilir durumda asgari bir adet İşim Kart bulunması gerekmektedir.Söz konusu kampanya, gerçek kişi tacir müşterilerimize yönelik İşCep ve Maximum İşyerim kanalından yaptıkları İşim Kart başvuruları kapsamında sahip oldukları kartları ile 1.000 TL harcama yapmaları halinde 100 TL MaxiPuan hediye kampanyası veya başka bir harcamaya hediye MaxiPuan kampanyası ile birleştirilemeyecektir.
3-K.K.T.C’de faaliyet gösteren Şubelerce üretilen İŞİM Kart asgari ödeme tutarı hesap özeti borcunuzun %1’i olacaktır.
4- Yurtdışında yaptığınız harcamalarınızı o ülkeye ait para birimi cinsinden yapabilirsiniz. TL hesap özeti tercihinde bulunmanız durumunda harcamalarınız kartınıza TL olarak yansır ve borcunuzu TL olarak ödersiniz.EUR veya USD hesap özeti tercihinde bulunmanız durumunda yurtdışı alışverişleriniz, EUR veya USD para biriminden kartınıza yansır. EUR ve/veya USD hesap özeti için Şubenize başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi
5- Türkiye İş Bankası A.Ş. İşim Kart sahiplerine sunduğu avantaj ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Maximum Business Kart’a Başvurun