-
KAMPANYA TARİHLERİ : 3.7.2024 - 31.7.2024
SON 7 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kartınız ile araç kiralama sektöründen 3 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 3000 TL ve üzeri harcamanıza 300 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

Uygulamaları telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir -  iscep.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum, Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı:                                                                                                                                                                            • MaxiPuan’lar 07.08.2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2024’tür.
• Bankamız POS'larından yapılan işlemler kampanya kapsamında sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir.
• Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında en son kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir.
• Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir.
• Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


Araç Kiralama harcamanıza 300 TL MaxiPuan!