POS ve/veya Ticari Kart sahibi KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim Uygulaması!
 
Üye İşyeri İşlemleri
 
Finansal Raporlarınızı Yakından Takip Edin
 
Maximum İşyerim Uygulaması ile Bankamız POS cihazı sahipleri kapsamlı bilgiler içeren finansal raporları yakından takip edebiliyor, satış bilgilerini anlık olarak görüntüleyebiliyor ve satış trendlerini izleyerek kolayca kontrol edebiliyorlar. Maximum İşyerim Uygulamasında;
 
• Finansal Analiz,
• Satış-kampanya yönetimi,
• Stok yönetimi, 
• Çalışan-mesai yönetimi ve benzeri birçok konuda yol gösterici raporlar sunuluyor.
 
Bankamız kartları ile yurtiçi ve yurtdışı diğer banka kartlarıyla ilgili satış bilgilerinin tutar, adet ve müşteri sayısına göre sorgulanması da mümkün oluyor. Trend raporu ile gün içerisinde veya gün bazında hangi aralıklarda yoğun satış yapıldığı, hangi sürelerde satışlarının durgunlaştığı kolayca görüntülenebiliyor. Müşterilerinin alışveriş davranış trendi mağaza, tarih ve saat detayında izlenebiliyor.
 
Ticari Kart İşlemleri
 
Maximum İşyerim Uygulaması ile Bankamız Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı ve İmece Kart sahipleri kart ayarlarına anında güncelleyebiliyor, kartlarıyla nerede, ne kadar harcadığını tüm detaylarıyla görebiliyor, kart borçlarını ödeyebiliyor ve kullanılabilir MaxiPuan ve MaxiMil bilgilerini görüntüleyebiliyorlar. 
 
Ticari Kredi Kartı ve İmece Kart sahipleri kendilerine özel düzenlenen kampanyalara ilişkin detaylara “Fırsatlar” menüsünden ulaşabiliyor.
 
Uygulamayı Nasıl Yükleyeceksiniz?

Bankamız POS müşterilerinin kolayca kullandığı Maximum İşyerim Uygulamasını AppStore ve Google Play uygulama marketlerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz.
 

Linkle Tahsilat hizmetimizle üye işyerlerimizin tahsilat işlemleri daha da kolaylaşıyor.


Linkle Tahsilat Nedir?


Alıcısı ile mal ya da hizmet ticareti konusunda mutabakata varan, bir alacağı bulunan tacir tarafından satış işleminin karşılığı olan ödemeyi alabilmek amacıyla Maximum İşyerim uygulaması üzerinden oluşturulan bir ödeme linkidir. Ödeme linki ‘Maximum İşyerim – Linkle Tahsilat’ menüsü üzerinden satış tutarı ve para birimi belirlenerek oluşturulabilmektedir. Bu link SMS, e-posta, WhatsApp ve benzeri iletişim mecraları ile ödemeyi yapacak olan kişiye hızlı bir şekilde iletilebilmektedir. 


Linkle Tahsilat ile Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?


Ödemeyi yapacak olan müşteri kendisine iletilen linke tıklayarak Bankamızın güvenli ödeme sayfasına ulaşmakta ve kart bilgileri ile 3D işlem gerçekleştirerek ödemeyi tamamlayabilmektedir. Ödeme linkini oluşturan üye işyerlerimiz mobil uygulama üzerinden ödemenin tamamlanma durumunu takip edebilmektedir.

 
 

Destekleyen Telefonlar
Maximum İşyerim Uygulamasını aşağıdaki işletim sistemlerine sahip telefonları desteklemektedir. 

 
• iOS 9 ve üzeri
• Android 4.1 ve üzeri

 
Maximum Business Kart’a Başvurun