POS ve/veya Ticari Kart sahibi KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim Uygulaması!

 

Maximum İşyerim App Store veya Google Play Store üzerinden mobil cihazlara indirilebilmektedir. Yüklemenin ardından uygulamanın fonksiyonlarını kullanabilmek için Ticari Müşteri Numarası, Kullanıcı Kodu ve Ticari Şifre ile uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa, alma yöntemleri ile ilgili bilgiye ulaşmak için tıklayınız

Gerçek Kişi Tacir Müşterilerimiz Bireysel Şifreleri ile de uygulamaya giriş yapabilmektedir.


Maximum İşyerim Uygulaması ile POS satışlarınıza dair tüm bilgilere anında ulaşabilir ve POS işlemlerinizi uygulama üzerinden hızlıca yönetebilirsiniz. Ticari Kart işlemlerinizi cebinizden hızlıca tamamlayarak yıl boyu müşterilerimize sunduğumuz sayısız kampanyayı takip edebilir, kampanyalara katılabilirsiniz.

 

POS İŞLEMLERİ

POS hesabınızda bekleyen tutarları vadesinden önce uygun maliyetlerle tahsil edin.

Maximum İşyerim’de yer alan POS İşlemlerim sekmesi altındaki POS Erken Ödeme menüsünden, POS hesabında bekleyen tutarlar vadesinden önce uygun maliyetlerle kolayca tahsil edilebilmektedir.  Tercihe göre, tutarın tümünün ya da bir kısmının tahsil edilmesi mümkündür.

İşim POS tarifenize ilişkin güncel İşim POS tarifenize ilişkin güncel durumu görüntüleyin.

Maximum İşyerim POS İşlemlerim sekmesinde yer alan İşim POS menüsü ile, İşim POS tarifesine ilişkin tüm detaylar görüntülenebilmekte, güncel durum takibi kolayca yapılabilmektedir.
 
Finansal Raporlarınızı Yakından Takip Edin.
 
Maximum İşyerim uygulaması ile Bankamız POS cihazı sahipleri kapsamlı bilgiler içeren finansal raporları yakından takip edebiliyor, satış bilgilerini anlık olarak görüntüleyebiliyor ve satış trendlerini izleyerek kolayca kontrol edebiliyor.
Maximum İşyerim uygulamasında;
 
• Finansal Analiz,
• Satış-kampanya yönetimi,
• Stok yönetimi,
• Çalışan-mesai yönetimi ve benzeri birçok konuda yol gösterici raporlar sunulmaktadır.
 
Bankamız kartları ile yurtiçi ve yurtdışı diğer banka kartlarıyla ilgili satış bilgilerinin tutar, adet ve müşteri sayısına göre sorgulanması da mümkündür. Trend raporu ile gün içerisinde veya gün bazında hangi aralıklarda yoğun satış yapıldığı, hangi sürelerde satışların durgunlaştığı kolayca görüntülenebilmektedir. Müşterilerinin alışveriş davranış trendi mağaza, tarih ve saat detayında izlenebilmektedir.
POS İşlemlerim Menüsü altındaki "Bir Bakışta" seçeneği ile;
Bugün Ne Kazandım?
Bu Hafta Hesabıma Geçecek Tutar?
Aylık Tekil Müşteri Sayısı
Aylık Ciro
Aylık Satış Adedi
Kişi Harcama Ortalaması
Günlük Ortalama Ciro
Günlük Ortalama Tekil Müşteri Sayısı
Günlük Ortalama Satış Adedi gibi güncel veriler izlenebilmektedir.

ÖDEME ALMA İŞLEMLERİ

Maximum İşyerim uygulaması Ödeme Al sekmesinde yer alan Linkle Tahsilat, İş Bankası QR POS, Alipay, WeChat Pay ve UnionPay QR ile ödeme alma gibi alternatif ödeme alma seçenekleriyle, fiziki POS cihazına ihtiyaç duymadan cep telefonu ile kolayca ödeme alınabilmektedir.


Linkle Tahsilat

Maximum İşyerim’in Linkle Tahsilat özelliği sayesinde, cep telefonundan oluşturulan ödeme linki, SMS, e-posta gibi kanallarla iletilerek uzaktan ödeme alınabilmektedir. Tercihe göre peşin ya da taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, Linkle Tahsilat ile hem yurt içinden hem de yurtdışından ödeme almak mümkündür.

İş Bankası QR POS

Maximum İşyerim’in İş Bankası QR POS özelliği sayesinde, fiziki POS cihazına ihtiyaç duymadan, cep telefonu üzerinden oluşturulan QR kod ile ödeme alınabilmektedir. Bu yöntemde, ödemeyi yapacak müşterinin, yurt içi tüm banka kartlarının tanımlanabildiği Maximum Mobil uygulaması ile Maximum İşyerim üzerinden oluşturulan QR kodu okutarak ödemeyi tamamlaması beklenmektedir. Bu şekilde, tamamen akıllı telefonlar üzerinden tamamlanan dijital bir ödeme deneyimi sunulmaktadır.


Alipay,WeChat Pay ve UnionPay ile Ödeme Alma

Maximum İşyerim Ödeme Al sekmesinde yer alan WeChat Pay, Alipay, UnionPay ile QR Ödeme Al seçenekleriyle ödeme almak mümkündür. Maximum İşyerim’den oluşturulan QR kodun, Alipay, WeChat Pay veya UnionPay cüzdan kullanıcısı tarafından cep telefonu ile okutulması suretiyle ödeme işlemi tamamlanmaktadır. 

TİCARİ KART İŞLEMLERİ 

Gerçek Kişi Tacir niteliğindeki ticari müşterilerimiz uygulama üzerinden 40.000 TL’ye kadar Şirket Kredi Kartı başvurusunda bulunabilmektedir.
 
Maximum İşyerim Uygulaması ile Bankamız Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı ve İmece Kart sahipleri;

 

--Online alışverişlerde kartın arka tarafında bulunan 3 haneli CVV kodunu vermeden güvenle alışveriş yapmaya olanak sağlayan Dinamik Güvenlik Kodu oluşturma,

-Ticari kredi kartınıza bağlı Sanal Kart oluşturup, limit aktarma,

-Bakiye, borç, limit bilgileri görüntüleme
-Varsayılan kart olarak düzenleme
-Yurtiçi ve yurtdışı internetten alışveriş işlemlerine açmak/kapatmak
-Yurtiçi ve yurtdışı mektup/telefon aracılığıyla verilen talimatlı işlemlere açmak/kapatmak
-Geçici kullanıma kapatmak/açmak (1- 30 gün süre ile kullanıma geçici kapatılabilir.)
-Hesap kesim tarihi değişikliği (Hesap kesim tarihini ayın 4-17 si ile 23-28 ‘i arasında seçilebilir.)
-Taksitlendirme işlem yetkisi açmak/kapamak
-Vadelendirme yetkisi açmak/kapatmak
-Nakit avans ve taksitli nakit avans yetkisi açmak/kapatmak
-Kart hareketleri görüntüleme (dönem içi hareketler, ekstre),
-Taksit detayları görüntüleme
-İmece Kart için faizsiz dönemi dolmamış işlemleri gösterme, Kullanılabilir MaxiPuan ve MaxiMil bilgileri görüntüleme
-ŞKK ve İmece Kart borç ödeme
-İşlemlerim menüsünden dönem içi işlemler ve bekleyen işlemleri görüntüleme
-Taksitler menüsünden ileri tarihli taksitli işlemleri görüntüleme
-Puan Bilgileri bölümünden MaxiMil ve MaxiPuan bilgilerini görüntüleme işlemlerini yapabilmektedir.


TaksitlendirmeTaksitlendirme ve Erteleme İşlemleri

Maximum İşyerim uygulaması Kartlarım sekmesinden, dönem içi işlemlerin taksitlendirilmesi veya 3 aya kadar ertelenmesi mümkündür.
Bununla birlikte, yine Kartlarım sekmesinden ulaşılabilen hesap özeti erteleme seçeneği ile, ticari kredi kartı hesap özeti borcu 3 aya kadar ertelenebilmektedir.


Dinamik Güvenlik Kodu(DGK):

Dinamik Güvenlik Kodu ile güvenli online alışveriş fırsatı!

Maximum İşyerim’in Dinamik Güvenlik Kodu özelliği sayesinde, online alışverişlerde fiziki kartın arkasında yer alan 3 haneli güvenlik kodu yerine, Maximum İşyerim üzerinden 5 dakika süreyle geçerli olacak şekilde oluşturulabilen Dinamik Güvenlik Kodu’nu kullanmak mümkün. 

Bu özellik sayesinde, Bankamız ticari kart kullanıcıları internetten ticari kartlarıyla yapacakları online alışverişlerini kart bilgilerini paylaşmadan, güvenli bir şekilde Bu özellik sayesinde, Bankamız ticari kart kullanıcıları internetten ticari kartlarıyla yapacakları online alışverişlerini kart bilgilerini paylaşmadan, güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecektir.

ÖDEME YAPMA İŞLEMLERİ

Maximum İşyerim uygulaması üzerinden ticari kredi kartlarıyla harç ve vergi ödemeleri yapılabilmektedir.


Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

Maximum İşyerim uygulamasında yer alan Ödeme Yap sekmesinden, Bankamız ticari kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme hizmeti sunulmaktadır. Buna göre, Maximum İşyerim uygulaması kullanıcılarımız hem şirket araçları hem de başkasına ait araçlar için MTV ödemesi yapabilecektir. Vergi ödeme işlemi,  araç sahibinin TCKN/VKN bilgisi ve aracın plakası girildikten sonra, vergi dönemi seçilerek tamamlanabilecektir.

Harç Ödeme İşlemleri

Maximum İşyerim Ödeme Yap sekmesinden ulaşılabilecek Harç Ödemeleri menüsü ile, uygulama üzerinden ticari kredi kartıyla yurtdışı çıkış harcı ödemelerinin yanında çeşitli harç ödemeleri de yapılabilmektedir.

FIRSATLAR

Maximum İşyerim Fırsatlar sekmesinden ticari müşterilere sunulan onlarca kampanyaya ulaşılabilmekte ve katılım yapılabilmektedir.
Fırsatlar sekmesinde yer alan Başvurular menüsü üzerinden POS/ÖKC başvurusu ve Şirket Kredi Kartı başvurusu başlatılabilmektedir.

UYGULAMAYI NASIL YÜKLEYECEKSİNİZ?
 
Maximum İşyerim App Store veya Google Play Store üzerinden mobil cihazlara indirilebilmektedir. Yüklemenin ardından uygulamanın fonksiyonlarını kullanabilmek için Ticari Müşteri Numarası, Kullanıcı Kodu ve Ticari Şifre ile uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir.

       

 

Destekleyen Telefonlar
 
Maximum İşyerim Uygulaması aşağıdaki işletim sistemlerine sahip telefonları desteklemektedir.

 
• iOS 10 ve üzeri
• Android 4.1 ve üzeri

 
Maximum Business Kart’a Başvurun