POS cihazına sahip KOBİ'ler için İş Bankası'ndan Maximum İşyerim uygulaması! Şimdi satış, kampanya, stok yönetimi ve finansal analizler çok kolay!

 
Maximum dünyasında bireysel müşterilerimizin alışveriş deneyimine eşlik eden Maximum Mobil uygulamasının ticari ortağı olarak KOBİ müşterilerimiz başta olmak üzere tüm üye işyerlerimize yönelik Maximum İşyerim uygulaması İş Bankası’nda.

 
Bu uygulamamızla birlikte Maximum dünyasının bütüncül bir ekosistem bakış açısı ile uçtan uca yönetilmesi mümkün hale geliyor.  

 
Siz ticari müşterilerimizin kartlı ödeme sistemlerine ilişkin üye işyeri işlemlerini kolaylıkla görebilmeniz adına hayata geçirilen Maximum İşyerim uygulaması ile hem finansal işlemlerde dijital çözüm ortağı olarak hareket ediyoruz hem de dijitalleşmenize katkı sağlıyoruz. 

 
Finansal Raporlarınızı Yakından Takip Edin
Maximum İşyerim Uygulaması ile Bankamız POS cihazı sahipleri kapsamlı bilgiler içeren finansal raporları yakından takip edebiliyor, satış bilgilerini anlık olarak görüntüleyebiliyor ve satış trendlerini izleyerek kolayca kontrol edebiliyorlar. Maximum İşyerim Uygulamasında;

 
• Finansal analiz, 
• Satış-kampanya yönetimi,
• Stok yönetimi, 
• Çalışan-mesai yönetimi ve benzeri birçok konuda yol gösterici raporlar sunuluyor.

 
Maximum İşyerim Uygulaması ile anlık bilgilere erişirken, karşılaştırmalı grafikler aracılığıyla işyeri cirolarınızın ne kadarının sanal işlemlerden, ne kadarının fiziksel olarak mağazalardan gerçekleştiğini, ciro elde edilen işlemlerin türlerini, peşin ve taksitli işlemleri, çok mağazalı firma iseniz il ve ilçe bazında elde edilen ciroları kolaylıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

 
Bankamız kartları ile yurtiçi ve yurtdışı diğer banka kartlarıyla ilgili satış bilgilerinin tutar, adet ve müşteri sayısına göre sorgulanması da mümkün oluyor. Trend raporu ile gün içerisinde veya gün bazında hangi aralıklarda yoğun satış yapıldığı, hangi sürelerde satışlarının durgunlaştığı kolayca görüntülenebiliyor. Müşterilerinin alışveriş davranış trendi mağaza, tarih ve saat detayında izlenebiliyor.

 
Uygulamayı Nasıl Yükleyeceksiniz?
Bankamız POS müşterilerinin kolayca kullandığı Maximum İşyerim Uygulamasını AppStore ve Google Play uygulama marketlerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

 
 

Destekleyen Telefonlar
Maximum İşyerim Uygulamasını aşağıdaki işletim sistemlerine sahip telefonları desteklemektedir. 

 
• iOS 9 ve üzeri
• Android 4.1 ve üzeri

 
Maximum Business Kart’a Başvurun