Ticari Kredi Kart’ınızın Hesap özetinin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden taksitlendirmeye uygun kısmını 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.*

Hesap Özeti Taksitlendirme işlemlerinizi;


- Ticari İnternet Şube,
- İşCep,
- Şubelerimizden
 
gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

1. Hesap özeti borcu taksitlendirme işlemi 1 yıl içerisinde azami 2 defa olmak koşuluyla, taksitlendirilmek istenen kredi kartı hesap özetinin son ödeme tarihine kadar (bu tarih dâhil) yapılabilecektir. Hesap özeti taksitlendirme işlemi üst üste iki dönem yapılamayacağı gibi bir önceki dönem hesap özeti erteleme işlemi yapılmış olması durumunda da gerçekleştirilemeyecektir.

2. Hesap Özeti Taksitlendirme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.

3. Hesap Özeti taksitlendirme işleminin iptali yalnızca taksitlendirme işleminin yapıldığı gün ve Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilmektedir.

4. Hesap özeti taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, söz konusu taksitlendirme işlemine ait tüm taksit tutarları karta borç kaydedilinceye dek veya erken kapama ile kapatılıncaya dek değiştirilemeyecektir.

5. Hesap özeti taksitlendirme işlemlerinde faize esas dönem, taksitlendirilen hesap özetinin hesap kesim tarihi ile son taksitin yansıyacağı hesap özetinin son ödeme tarihi arasındaki dönemdir.

6. Statüsü gecikme durumunda olan kredi kartlarının hesap özeti taksitlendirilemeyecektir.

7. Taksitlendirilebilir hesap özeti borcu hesaplanırken peşin ve vade farksız taksitli alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Vade farklı taksitli işlemler (Maximum Fırsat) ile sonradan taksitlendirilmiş veya ertelenmiş peşin işlemler, artı taksit uygulanmış taksitli işlemler ve bütün nakit avans işlemleri taksitlendirilebilir hesap özeti borcuna dahil edilmeyecektir. Yine ertelenmiş hesap özeti borçları da hesaplama yapılırken dikkate alınmayacaktır.

8. Taksitlendirilebilecek asgari tutar 50 TL olarak belirlenmiş olup azami işlem tutarı kısıtı bulunmamaktadır.

9.Gecikme durumunda olan kredi kartlarının hesap özeti borçları taksitlendirilememektedir.

Hesap özeti taksitlendirme işlemlerine ilişkin yürürlükteki faiz oranı bilgilerimiz

*İş Bankası Vergi Kart ile hesap özeti taksitlendirme yapılamamaktadır.​​​

Maximum Business Kart’a Başvurun