50 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.
Maximum Kredi kartınız ile 50 TL ve üzeri peşin işlemlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Ödeme erteleme hakkında detaylı bilgi için tıklayın!
Erteleme ve Hesaplama
TL (Örnek: 500,00)
Maximum Kart'ınızla yaptığınız tek ödemeli alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Peşin işlemleri erteleme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar Maximum Mobil uygulaması üzerinden, İşCep'ten, İnternet Şubemizden, 0850 724 0 724'den ya da şubelerimizden iletmeniz yeterli.
 
 

Faiz Tablosu

Erteleme Süresi

50 TL ve Üzeri

1 AY

% 2,25*

2 AY

% 2,25*

3 AY

% 2,25*​


* KKDF ve BSMV dahil olarak belirtilmektedir.

 
Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosunda verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.
 

 

​• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim adımlarını takip ederek,
• İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
• İnternet Şubemiz > Kredi Kartlarım > Kampanyalar > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
• 0850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
•  Şubelerimize başvurarak

talebinizi iletebilirsiniz.

 

Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

 

1. Tüm işyerlerinden yaptığınız 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.
2. Erteleme talebinizi, hesap kesim tarihinize kadar, işleminizi yaptığınız gün Maximum Mobil üzerinden, işlemin dönemiçi hareketlerinize yansıdığı günden itibaren ise Maximum Mobil ve diğer kanallardan iletebilirsiniz.
3. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
4. Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir.
5. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı erteleme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi erteleyebilirsiniz.
6. Her bir alışverişiniz için bir defa erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
7. Ertelediğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır.
8. Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
9. Erteleme işlemi, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir.
10. Erteleme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir.
11. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları haricindeki sektörlerden yapılan işlemlere 1, 2 veya 3 ay seçenekleri ile erteleme işlemi uygulanabilir.
12. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahil değildir.
13. Bireysel özellikli  kredi kartları ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahildir.
14. Erteleme işlemleri için alınmakta olan peşin faiz, ilk hesap kesim tarihinde kredi kartınıza yansıtılacaktır.
 
 
Sektör/Ürün Azami Vade
Kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler Erteleme Uygulanmaz
Diğer tüm sektörlerden yapılan alışverişler 1,2,3 Ay
 

Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

 

Maximum Kart'a Başvurun