Taksitli Nakit Avans Hesaplama
*Taksitli nakit avans hesaplayıcısı 300-5.000 TL arası örnek hesaplama yapma imkanı sunmaktadır. Ancak müşterilerimiz kullanılabilir nakit çekme limitleri doğrultusunda diledikleri tutarda taksitli nakit avans kullanabilmektedirler. **Aylık taksit tutarı ve toplam geri ödenecek tutar seçmiş olduğunuz vade ve anapara üzerinden %1,75 faiz oranı ile vergi ve fonlar (BSMV ve KKDF) dahil edilerek hesaplanmıştır. ***Aşağıda belirtilen aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre değişiklik gösterebilecektir. Nihai geri ödeme planı Taksitli Nakit Avans kullanımınız esnasında oluşturulacaktır. **** 14 Ekim 2016 tarihi itibarıyla Taksitli Nakit Avans uygulamasında 5-12 arasındaki tüm taksit seçeneklerinde Taksitli Nakit Avans kullanılabilecektir.
Taksitli Nakit Avans Hesaplama
Aylık Taksit Tutarı
Ödenecek Toplam Tutar

Avans Miktarı

Taksit Sayısı

Taksitli Nakit Avans hesaplayıcısı örnek hesaplama yaparken işlem tarihinden ilk taksit ödeme tarihi olan kredi kartı hesap özeti son ödeme tarihine kadar olan süreyi 30 gün olarak almaktadır. Yukarıda belirtilen aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre değişiklik gösterebilecektir. Nihai geri ödeme planı Taksitli Nakit Avans kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.

Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

Maximum Kart'a Başvurun