Maximum Kart'ınızla yapacağınız seyahatlerde havaalanına ya da havaalanından dilediğiniz adrese, Maxishuttle hizmeti ile en fazla 5 yolcu taşıyan lüks ve konforlu araçlarla ulaştırılmanın konforunu yaşayın.

Üstelik Maximum Kart’ınızla bu hizmetten çok daha indirimli faydalanabilirsiniz.

MaxiShuttle hizmetinden yararlanmak için  sabah 08:00- akşam 22:00 saatleri arasında 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizi aramanız ve 3.1.9.2.5.3 kısayol tuşlarını kullanarak müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizden uçuş, adres ve telefon bilgilerinizi alarak MaxiShuttle rezervasyonunuzu gerçekleştirecek ve söz konusu transfer hizmetine ait indirimli bedelin kredi kartınızdan tahsil edilmesini sağlayacaklardır.

Akşam 22:00- sabah 08:00 saatleri arasında buradan online rezervasyon yapabilir, daha indirimli ücretlerden faydalanabilirsiniz.

Rezervasyon yaptırdıktan sonra uçuş saatinize bağlı olarak size SMS aracılığıyla bildirilecek olan saatte istediğiniz adresten alınıp havalimanına, ya da havalimanından alınıp istediğiniz adrese ulaştırılırsınız. Secure Drive'ın 08502510806 numaralı telefonundan yetkili operasyon görevlilerine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI
• Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir.
• 0-6 yaş çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur.
• 3 saati aşan rötarlarda Secure Drive'ın aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder.
• Rezervasyonlarınızı uçuştan 6 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yapılması, hizmetten faydalanacağınız güne ait araç yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. 
• Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar değişiklik talepleri kabul edilir.
• Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
• 3 saati aşan rötarlarda Secure Drive'ın aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder.
• Fiyatlar 1 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.

 
Maxishuttle Hattı ve Online Rezervasyon Shuttle Tarifesi


 

Maximum Kart'a Başvurun