Maximum Kart'ınızla yapacağınız seyahatlerde havaalanına ya da havaalanından dilediğiniz adrese, Maxishuttle hizmeti ile en fazla 5 yolcu taşıyan lüks ve konforlu araçlarla ulaştırılmanın konforunu yaşayın.

Üstelik Maximum Kart’ınızla bu hizmetten çok daha indirimli faydalanabilirsiniz.

Ayrıca yaz aylarında İzmir Adnan Menderes Havalimanı- Çeşme, Bodrum Havalimanı- Bodrum, Dalaman Havalimanı- Fethiye ve Dalaman Havalimanı- Göcek merkezleri arasındaki transferleriniz için de MaxiShuttle araçları sizi bekliyor olacak.

MaxiShuttle hizmetinden yararlanmak için  sabah 08:00- akşam 22:00 saatleri arasında 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizi aramanız ve 3.1.9.2.5.3 kısayol tuşlarını kullanarak müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz sizden uçuş, adres ve telefon bilgilerinizi alarak MaxiShuttle rezervasyonunuzu gerçekleştirecek ve söz konusu transfer hizmetine ait indirimli bedelin kredi kartınızdan tahsil edilmesini sağlayacaklardır.

Akşam 22:00- sabah 08:00 saatleri arasında buradan online rezervasyon yapabilir, daha indirimli ücretlerden faydalanabilirsiniz.

Rezervasyon yaptırdıktan sonra uçuş saatinize bağlı olarak size SMS aracılığıyla bildirilecek olan saatte istediğiniz adresten alınıp havalimanına, ya da havalimanından alınıp istediğiniz adrese ulaştırılırsınız. Secure Drive'ın 08502510806 numaralı telefonundan yetkili operasyon görevlilerine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı:

• Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir.
• Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir.
• 0-6 yaş çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur.
• 6-12 yaş çocuklara %50 indirim uygulanır.
• 3 saati aşan rötarlarda Secure Drive'ın aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder.
• Rezervasyonlarınızı uçuştan 6 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yapılması, hizmetten faydalanacağınız güne ait araç yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.       
• Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
Fiyatlar 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 
Maxishuttle Hattı ve Online Rezervasyon Shuttle Tarifesi

Maximum Kart'a Başvurun