E-Ekstre Kolaylığı
 
Hesap özetinizi sadece e-posta ile alın, doğaya yaşam alanı bırakın.
 
Kredi kartınızın hesap özetlerini sadece e-postayla alarak hem zaman kazanabilir, hem de kağıt tüketimini engelleyerek doğanın korunmasına yardımcı olabilirsiniz.
 
E-Ekstre Başvuru Kanalları;
 
Maximum Mobil
 
Maximum Mobil’den Kartlarım -> Kart İşlemlerim -> Hesap Özeti Seçenekleri menüsünden kredi kartı hesap özeti kanal tercihini ‘e-posta’ seçerek hesap özetlerinizi periyodik ve otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 
İnternet Şubesi
 
İnternet Şubesinden  Kartlarım -> Kart İşlemlerim -> Hesap Özeti Seçenekleri menüsünden kredi kartı hesap özeti kanal tercihini ‘e-posta’ seçerek hesap özetlerinizi periyodik ve otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Telefon Şubesi
 
0850 724 0 724 numaralı  Telefon Şubemiz aracılığıyla 9 haneli müşteri numaranızla 6 haneli müşteri şifrenizi veya kart numaranızla kart şifrenizi tuşlayarak ulaşacağınız Müşteri Temsilcilerimiz aracılığı ile e-ekstre tercihinde bulunabilirsiniz.
 
Şubelerimiz  ve Bankamatiklerimiz
 
Şubelerimize başvurarak ya da Bankamatiklerimiz aracılığıyla hesap özeti tercihinizi ‘e-posta’ olarak belirleyebilirsiniz.
 
Eğer e-posta adresiniz tanımlı değilse İnternet Şubemiz, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz, Bankamatiklerimiz ve Şubelerimiz kanalıyla Bankamız sistemine e-posta adresinizi tanımlayabilirsiniz.
 
Talep tarihinde, kullanılabilir durumdaki tüm kartların hesap özeti gönderim tercihi değiştirilmektedir.
 
DİJİTAL HESAP ÖZETİ
Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Hakkında Yönetmelik uyarınca 01.07.2020 tarihinden itibaren e-posta ve MMS ile kredi kartı hesap özeti gönderilemeyecektir. Kağıt tüketimini önleyerek doğanın korunmasına katkı sağlamak için kredi kartı hesap özeti tercinizi Dijital Hesap Özeti olarak belirleyip, hesap özetlerinize Maximum Mobil, İşCep veya İnternet Şubemizden dijital olarak dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
 
İşCep, Maximum Mobil veya İnternet Şubemiz aracılığıyla Kartlarım -> Kart Ayarlarım -> Dijital Hesap Özeti Tercihi adımlarını izleyerek ya da 0850 724 0 724 numaralı  Telefon Şubemiz aracılığıyla 9 haneli müşteri numaranızla 6 haneli müşteri şifrenizi veya kart numaranızla kart şifrenizi tuşlayarak ulaşacağınız Müşteri Temsilcilerimiz aracılığıyla ya da Şubelerimize başvurarak kredi kartı hesap özeti tercihinizi Dijital Hesap Özeti olarak belirleyebilirsiniz.Maximum Kart'a Başvurun