Hesap özetinizi sadece e-posta ile alın, doğaya yaşam alanı bırakın.


Kredi kartınızın hesap özetlerini sadece e-postayla alarak hem zaman kazanabilir, hem de kağıt tüketimini engelleyerek doğanın korunmasına yardımcı olabilirsiniz.


E-Ekstre Başvuru Kanalları;Maximum Mobil

Maximum Mobil’e giriş yaparak Kartlarım -> Kart İşlemlerim -> Hesap Özeti Seçenekleri menüsünden kredi kartı hesap özeti kanal tercihini ‘e-posta’ seçerek hesap özetlerinizi periyodik ve otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

İnternet Şubesi

İnternet Şubesi  Kartlarım -> Kart İşlemlerim -> Hesap Özeti Seçenekleri menüsünden kredi kartı hesap özeti kanal tercihini ‘e-posta’ seçerek hesap özetlerinizi periyodik ve otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Telefon Şubesi

0850 724 0 724 numaralı  Telefon Şubemiz aracılığıyla 9 haneli müşteri numaranızla 6 haneli müşteri şifrenizi veya kart numaranızla kart şifrenizi tuşlayarak ulaşacağınız Müşteri Temsilcilerimiz aracılığı ile e-ekstre tercihinde bulunabilirsiniz.

Şubelerimiz  ve Bankamatiklerimiz

Şubelerimize başvurarak ya da Bankamatiklerimiz aracılığıyla hesap özeti tercihinizi ‘e-posta’ olarak belirleyebilirsiniz.


Eğer e-posta adresiniz tanımlı değilse İnternet Şubemiz, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz, Bankamatiklerimiz ve Şubelerimiz kanalıyla Bankamız sistemine e-posta adresinizi tanımlayabilirsiniz.


Talep tarihinde, kullanılabilir durumdaki tüm kartların hesap özeti gönderim tipi değiştirilmektedir.

Maximum Kart'a Başvurun