​Sinema keyfi Maximum'da, Cinemaximum'da

Maximum Kart ve Mars Cinema Group arasında gerçekleşen işbirliği sinema sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İşbirliği çerçevesinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren Mars Cinema Group ve AFM Sinemaları, "Cinemaximum" adıyla hizmet veriyor. Maximum Kart sahipleri "Cinemaximum" salonlarında düzenlenen Maximum Kart kampanyalarının yanı sıra tek ödemede %0,5 MaxiPuan fırsatı ile sinema  keyfini maksimumda yaşıyor.

Cinemaximum Sinemaları Listesi

​​

15 Eylül'e kadar İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı*, Bankamatik  Kartı ya da MaxiPara Kart’ınız ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan film gösterimlerinde %50 MaxiPuan kazanın.​

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartı'nızla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara Kart'ınız veya Bankamatik Kartınızla Cinemaximum gişelerinden, Maximum Mobil’deki Pazarama’dan, Cinemaximum uygulamasından ya da Cinemaximum.com.tr’den almak!

*Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Uygulama Koşulları:

1. Uygulama, 14 Eylül 2022 tarihine kadar (bu tarih dahil) geçerlidir.​​

2. %50 MaxiPuan uygulaması her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Maximum Mobil’deki Pazarama’dan, Cinemaximum uygulamasından veya Cinemaximum.com.tr’den bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

3. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz. 

4. Kampanyadan Maximum Kart'ınızın yanı sıra, Maximiles, MercedesCard ve Maximum Genç kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.

5. Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

6. Cinemaximum gişeleri, Maximum Mobil ya da Cinemaximum uygulamaları dışında Çağrı Merkezi, Kiosk gibi alternatif kanallardan alacağınız biletlerde %50 MaxiPuan kampanyası geçerli değildir.​

7. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir. 

8. Bilet fiyatları 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilebilmektedir.

9. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.​

10. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

12. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.​​​

Maximum Kart'a Başvurun