​Sinema keyfi Maximum'da, Cinemaximum'da

Maximum Kart ve Mars Cinema Group arasında gerçekleşen işbirliği sinema sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İşbirliği çerçevesinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren Mars Cinema Group ve AFM Sinemaları, "Cinemaximum" adıyla hizmet veriyor. Maximum Kart sahipleri "Cinemaximum" salonlarında düzenlenen Maximum Kart kampanyalarının yanı sıra tek ödemede %0,5 MaxiPuan fırsatı ile sinema  keyfini maksimumda yaşıyor.

Cinemaximum Sinemaları Listesi

​​

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı*, Bankamatik  Kartı ya da MaxiPara Kart ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan tüm seans film gösterimlerinde %50 MaxiPuan!


Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartı'nızla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız, MaxiPara Kart'ınız veya Bankamatik Kartınızla Cinemaximum gişelerinden, Maximum Mobil’deki Pazarama’dan, Cinemaximum uygulamasından ya da Cinemaximum.com.tr’den almak!


*Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.


Uygulama Koşulları:


1. %50 MaxiPuan uygulaması her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden, Maximum Mobil’deki Pazarama’dan, Cinemaximum uygulamasından veya Cinemaximum.com.tr’den bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

2. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları ya da MaxiPara Kartlar ile satın alınacak biletlerde %50 MaxiPuan kazanabilirsiniz. 

3. Kampanyadan Maximum Kart'ınızın yanı sıra, Maximiles, MercedesCard ve Maximum Genç kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.

4. Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartları, Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

5. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Kiosk vb.) alternatif kanallardan alacağınız biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.

6. Kampanyaya IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Starium, Tempur,  Screenx, Skybox, Sky Auditorium, Premium Salon ve Gold Class salon gösterimleri hariçtir. 

7. Bilet fiyatları 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilebilmektedir.

8. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

9. Kampanya kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

10. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11. Kampanya şartlarına uygun sinema bileti alımında bilet tutarının %50’si kadar MaxiPuan işlem yapılan karta yüklenecektir. Satın alınan biletin iade edilmesi durumunda, ilgili MaxiPuan geri alınacaktır.

​​

​Maximum Kart'ınız veya Bankamatik Kartı'nız ile tüm Cinemaximum’larda “Maximum Menü” size özel %25 indirimli! 


Uygulama Koşulları:


1. Maximum Menü, Cinemaximum büfelerinde “Büyük Menü” başlığı altında sunulan “2 içecek+1 büyük boy patlamış mısır” dan oluşmaktadır.  

2. İş Bankası Maximum özellikli uygulamaya dahil tüm bireysel kredi kartlarınız, Bankamatik Kartlarınız ve MaxiPara Kartlarınız ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’un büfelerinde “Maximum Menü” ayrıcalığından %25 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

3. İndirimden yararlanmanız için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

4. İndirimden yararlanacak olan Bankamatik Kartının, MaxiPara Kart'ın veya kredi kartının kullanıma açık olması ve işlem anında alınacak menü tutarını ödeyecek kullanılabilir hesap bakiyesi/limitinin bulunması gerekmektedir.

5. İndirimden Maximiles kredi kartları, MercedesCard’lar, Maximum Genç kredi kartları ve İş’te Üniversiteli kredi kartları da faydalanabilecektir.  

6. Aynı gün içerisinde veya farklı günlerde dilediğiniz kadar Maximum Menü ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. 

7. İndirimli Maximum Menü ayrıcalığı Cinemaximum büfelerinde geçerli ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

8. Ticari Kredi Kartları uygulamaya dahil değildir.

9. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Maximum Kart'a Başvurun