Maximum Mobil üzerinden İş Bankası kartlarınıza ilişkin tüm işlemlerinizi takip edebilir, kartlarınızın özelliklerini yönetebilirsiniz.

Maximum Mobil’den dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek Ayarlar menüsünden;
 
• Maximum Mobil üzerinden yapacağınız işlemlerde “Varsayılan Kart” olarak belirleyebilirsiniz.
• Mobil temassız özelliğini aktifleştirerek temassız işlemlerinizi cep telefonunuz (Android 5.0 işletim sistemine sahip NFC uyumlu) ile gerçekleştirebilirsiniz.
• İlgili kartınızın şifresini belirleyebilir/değiştirebilirsiniz.
• Hesap özetinizin eposta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
• Kayıp veya çalıntı gibi durumlarda kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz.
• Dilediğiniz zaman kartınızın limitinin artırılmasını veya otomatik limit artışı yapılmasını sağlayabilirsiniz.
• Tercihiniz doğrultusunda kartınızı internet alışverişlerine, eposta/telefon aracılığı ile yapılan işlemlere, nakit benzeri işlemlere veya yurtdışından yapılacak işlemlere açıp, kapatabilirsiniz.
• Kartınızı kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama gibi sektörlerde işleme kapatabilir veya dilediğinizde yeniden açabilirsiniz.

İş Bankası kartlarınızla nerede, ne kadar harcadığınızı tüm detaylarıyla görebilir, peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.

Peşin faiz oranları ve ayrıntılı bilgi

 

Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesinden dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek “İşlemler” menüsünden kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri takip edebilir, güncel işlemlerinizi ve işlem detaylarınızı görüntüleyebilir, son 12 aylık hesap döneminize ait işlemlerinize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesinden dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek “Taksitler” menüsünden tüm taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki “Tüm Kart Harcamalarım” menüsünü seçerek son bir yıl içinde yapmış olduğunuz harcamalarınızı sektörler bazında görebilir ve takip edebilirsiniz.

Maximum Mobil uygulamasına eklemiş olduğunuz diğer banka kartları ile yalnızca Maximum Mobil üzerinden yapmış olduğunuz işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

 

Maximum Kart'a Başvurun