Maximum Mobil üzerinden İş Bankası kartlarınıza ilişkin tüm işlemlerinizi takip edebilir, kartlarınızın özelliklerini yönetebilirsiniz.

Maximum Mobil’den dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek Ayarlar menüsünden;
 
• Maximum Mobil üzerinden yapacağınız işlemlerde “Varsayılan Kart” olarak belirleyebilirsiniz.
• Mobil temassız özelliğini aktifleştirerek temassız işlemlerinizi cep telefonunuz (Android 4.4.2 işletim sistemine sahip NFC uyumlu) ile gerçekleştirebilirsiniz.
• İlgili kartınızın şifresini belirleyebilir/değiştirebilirsiniz.
• Hesap özetinizin eposta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
• Kayıp veya çalıntı gibi durumlarda kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz.
• Dilediğiniz zaman kartınızın limitinin artırılmasını veya otomatik limit artışı yapılmasını sağlayabilirsiniz.
• Tercihiniz doğrultusunda kartınızı internet alışverişlerine, eposta/telefon aracılığı ile yapılan işlemlere, nakit benzeri işlemlere veya yurtdışından yapılacak işlemlere açıp, kapatabilirsiniz.
• Kartınızı kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama gibi sektörlerde işleme kapatabilir veya dilediğinizde yeniden açabilirsiniz.

İş Bankası kartlarınızla nerede, ne kadar harcadığınızı tüm detaylarıyla görebilir, peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.

Peşin faiz oranları ve ayrıntılı bilgi

 

Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesinden dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek “İşlemler” menüsünden kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri takip edebilir, güncel işlemlerinizi ve işlem detaylarınızı görüntüleyebilir, son 12 aylık hesap döneminize ait işlemlerinize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesinden dilediğiniz İş Bankası kartınızı seçerek “Taksitler” menüsünden tüm taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki “Tüm Kart Harcamalarım” menüsünü seçerek son bir yıl içinde yapmış olduğunuz harcamalarınızı sektörler bazında görebilir ve takip edebilirsiniz.

Maximum Mobil uygulamasına eklemiş olduğunuz diğer banka kartları ile yalnızca Maximum Mobil üzerinden yapmış olduğunuz işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

 

Maximum Mobil’de Hesap Özeti Borcunuzu Erteleyin!

Maximum Mobil’de artık hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden ertelemeye uygun kısmını bir sonraki hesap özetinizde ödenmek üzere erteleyebilirsiniz.

Hesap özeti erteleme özelliğine dair faiz oranlarına ve uygulama koşullarına aşağıda yer verilmektedir:


Peşin Faiz Tablosu
Ertelenebilir Ay Sayısı
Peşin Faiz oranı (TR şubelerine ait kartlar için)
Peşin Faiz oranı (KKTC Şubelerine ait kartlar için)
1
%2,99*
%3,38*
2
%5,25*
%5,93*
3
%7,50*
%8,47*

* Vergi ve Fon hariç olarak belirtilmektedir.


Uygulama Koşulları:


1. Hesap Özeti Erteleme işleminiz Hesap Kesim Tarihiniz ile Son Ödeme Tarihiniz arasında gerçekleştirebilirsiniz.
2. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de hesap özeti erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
3. Hesap Özeti Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir.
4. Hesap özeti borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan hesap özeti borcunuzun yasal olarak taksitlendirilebilir olan sektörlerde yapmış olduğunuz işlemleriniz üzerinden hesaplanan ertelenebilir hesap özeti borcu tutarı veya bu tutarın altındaki bir tutar için hesap özeti erteleme işlemi yapılabilmektedir.
5. Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitlendirme ya da erteleme yapılmamaktadır.
6. Hesap Özeti erteleme işlemi iptal edilememektedir.
7. Hesap özeri erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen hesap özeti kredi kartına yansıyana kadar değiştirilememektedir.
8. Bankamatik Kartı, Vadematik Kart ve Ticari Kredi Kartları ile yapılan alışverişler bireysel müşterilerin hesap özeti ertelemesi uygulamasına dahil değildir.
9. Hesap Özeti Erteleme işlemleri için alınmakta olan peşin faiz, kredi kartınıza erteleme yapılan gün yansıtılacaktır.


 

Maximum Kart'a Başvurun