Maximum Mobil’le şubeye gitmeye gerek kalmadan, kolayca kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
Maximum Mobil ana ekranında Maximum Mobil ana ekran “Ödemeler” sekmesi altındaki “Hızlı Kart İşlemleri” menüsünden ya da “Kartlarım” sekmesi altındaki “İş Bankası Kredi Kartına Başvur” menüsünden İş Bankası kredi kartlarına başvurabilirsiniz. Kart başvurunuz anında alınmakta Bankamızca yapılacak inceleme sonrası olumlu değerlendirilmesinin ardından kredi kartınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

Ayrıca Bankamızda aktif bir cari hesabınızın bulunması, Bankamız ile imzaladığınız Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinin güncel olması ve başvurunuzun otantike bir kanaldan yapılmış olması durumunda kartınız tarafınıza teslim edilmeden Maximum Mobil aracılığıyla mobil temassız işlemlerde kullanabilir ya da bu kartınıza bağlı sanal kart yaratarak internet alışverişi yapmaya başlayabilirsiniz. Bu kapsamda gerek mobil temassız gerekse e-ticaret sitelerinde yapabileceğiniz azami işlem tutarı toplamda 500 TL’dir.

​Dilediğiniz an, dilediğiniz yerde ihtiyacınız olan kart limitinizi kolayca talep edebilirsiniz.
 
Maximum Mobil ana ekran “Ödemeler” sekmesi altındaki “Hızlı Kart İşlemleri” menüsünden “Limit Artırma” seçeneğine tıklayarak tanımlı kredi kartlarınızdan dilediğinizi seçerek kartınızın limitini artırma talebinizi iletebilirsiniz.

*Kredi kartı limit artırım talebi gerekli koşulların sağlanması halinde gerçekleşecek olup durum bilgisi  “Kredi Kartı Başvurum Ne Durumda” alanından takip edilebilecektir.
 


​Maximum Mobil uygulaması ile nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Maximum Mobil ana ekran “Ödemeler” sekmesi altındaki “Hızlı Kart İşlemleri” menüsünden ya da kart detay ekranından “Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans” seçeneğine tıklayarak nakit avans/taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Maximum Mobil’den Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

• Taksitli Nakit Avansı, kredi kartı kullanılabilir nakit limitiniz dahilinde 300TL- 15.000 TL arasındaki tutarlarda kullanabilirsiniz.
• Maximum Mobil ana ekran “Ödemeler” sekmesi altındaki “Hızlı Kart İşlemleri” menüsündeki ya da kart detay ekranındaki “Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans” seçeneğine tıklayın.
• Açılan ekranda nakit avans çekeceğiniz kredi kartınızı, paranın aktarılacağı hesabınızı, talep ettiğiniz tutarı ve tercihinize göre taksit sayısını belirleyerek “Devam” a tıklayın
• Tüm bilgilerinizi kontrol ederek “Onayla” butonuna tıklayın ve nakit avans/taksitli nakit avans çekme işleminizi tamamlayın.

Maximum Kart'a Başvurun