Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > İş'te Üniversiteli

İş'te Üniversiteli

​İş Bankası'nın 18 yaş ve üstü, lisans üstü eğitimlerini sürdürenler de dahil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş'te Üniversiteli kredi kartı, Maximum dünyasının sunduğu tüm ayrıcalık ve fırsatlardan yararlanma, MaxiPuan kazanma ve öğrencilerin sevdikleri markalardan taksitli ve indirimli alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.


Siz de öğrenci iseniz yalnızca öğrenci kimlik belgeniz ve nüfus cüzdanınızla İş'te Üniversiteli kredi kartına sahip olabilir, ayrıca kart sahiplerine özel avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
İsterseniz ÜNİK boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 4402’ye SMS göndererek, facebook.com/isteuniversiteli sayfamızdaki “Kart Başvurusu” sekmesinden yapabilirsiniz.*

*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Maximum Kart'a Başvurun