Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı

İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

​İş Bankası'nın 18 yaş ve üstü, lisans üstü eğitimlerini sürdürenler de dahil olmak üzere üniversite öğrencilerine özel İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yıllık kart ücreti ödemeden Maximum üye işyerlerindeki alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, MaxiPuanlar ile üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz!

Siz de öğrenciyseniz yalnızca öğrenci kimlik belgeniz ve nüfus cüzdanınızla İş Bankası şubelerine uğrayarak ya da AİDATSIZÜNİK boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 4402’ye SMS göndererek, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz!*

*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Maximum Kart'a Başvurun