Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Banvit Maximum Kart

Banvit Maximum Kart

​Banvit taraftarı İş Bankası Banvit Maximum Kart kullanarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. Banvit Maximum Kart'a sahip olmak için siz de hemen bir İş Bankası Şubesine gelin.

• Banvit Maximum Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Banvit Maximum Kart sahipleri de faydalanır.
• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Banvit Maximum Kart ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Banvit Maximum Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.

Maximum Kart'a Başvurun