Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Adana Demir Spor Kulübü Maximum Kart

Adana Demir Spor Kulübü Maximum Kart

Adana Demirspor Kulübü taraftarı İş Bankası Adana Demirspor Maximum Kart kullanarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. Adana Demirspor Maximum Kart'a sahip olmak için siz de hemen bir İş Bankası Şubesine gelin ya da ADSK boşluk TC kimlik numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak gönderin.*​

• Adana Demirspor Maximum Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Adana Demirspor Maximum Kart sahipleri de faydalanır.
• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Adana Demirspor Maximum Kart ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar  taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Adana Demirspor Maximum Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında** kullanabilirsiniz.

*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

**Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.   

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.


 

Maximum Kart'a Başvurun