Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

TR Karekod Ödemelerinize 100 TL MaxiPuan!

01.05.2022 - 31.05.2022

1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla İşCep ya da Maximum Mobil’den tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri TR Karekod ile ödeme işleminizde %5, toplam 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!

TR Karekod ile Ödeme Nasıl Yapılır? Buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Bankalar tarafından yasal olarak yeni bir ödeme yöntemi olarak yeni uygulanmaya başlayan TR Karekod ödeme yöntemi belirli pos cihazları üzerinden desteklenmektedir. Ödeme yapmanız öncesinde işyerine TR Karekod ile ödeme yapmak istediğinizi gişe/kasa görevlisine belirtmeniz ve işlem yapılabildiğinin teyidini almanız ardından ödemenizi tamamlamanız gerekmektedir.
 
Kampanya katılımsızdır.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
 
Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında İş Bankası kartları ile İşCep ya da Maximum Mobil’den tek seferde gerçekleştirilecek her 150 TL ve üzeri TR Karekod ile ödeme işleminde %5, toplamda ise azami 100 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 07 Haziran 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Maximum Kart'a Başvurun