Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Seçili Elektronik Ticaret Sitelerinde 50 TL MaxiPuan!

16.04.2017 - 15.05.2017

16 Nisan – 15 Mayıs  tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile seçili elektronik ticaret sitelerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin ya da taksitli 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 50 TL MaxiPuan !

Kampanyamıza katılmak ve Maximum Mobil’i indirmek için:

maximum.com.tr/indir


Kampanya Koşulları :

1. Kampanyaya; cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. 
2. Kampanyaya altincicadde.com, ereyon.com, evmanya.com, gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com internet sitelerinden gerçekleştirilen alışverişler dahil edilecektir.
3. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında azami 50 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. 
4. Aynı gün aynı işyerinden gerçekleştirilen işlemlerin ilki kampanyaya dahil edilecektir.
5. Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yansıtılacaktır.
6. Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 09 Haziran 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 10 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
7. Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik kartları dahildir. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
8. Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
9. Maximiles'ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz. 
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. BKM Express aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahildir.
12. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
13. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacak, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
14. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için), Vodafone TL Yükleme, TurkTelekom TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat'tır.
15. İş Bankası kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkına sahiptir.

Maximum Kart'a Başvurun