Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Petrol Ofisi’nde 40 TL’ye Varan MaxiPuan!

15.06.2019 - 14.07.2019

Maximum Mobil’den katılıma özel Maximum anlaşmalı Öde-Geç üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında 15 Haziran - 14 Temmuz 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde Maximum Mobil Öde Geç ile ya da Temassız Özellikli Maximum Kredi Kartı’nın Öde-Geç özelliği ile yapılacak her 150 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL, toplam 40 TL MaxiPuan hediye edilecektir. 
 
Maximum anlaşmalı Öde-Geç üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında Maximum Mobil Öde-Geç ya da Temassız özellikli Maximum Kredi Kartlarının Öde-Geç özelliği ile yapılan benzin ve dizel yakıt alımlarına 15 Haziran-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında %3 indirim uygulanmayacaktır. 
 
Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartlar ile Maximum Mobil Öde-Geç işlemi gerçekleştirilememektedir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir. Aynı gün yapılan işlemlerde yalnızca tek alışveriş kampanyaya dahildir. Katılım yalnızca Maximum Mobil'den olacaktır.

Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
 
 
Katılmak için:
• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
 
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) *Maximum Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir. Kampanyaya yalnızca araçtan inmeden yakıt cihazı (pompa) başında yapılan Maximum temassız kartların Öde-Geç özelliği ile veya Maximum Mobil Öde-Geç işlemleri dahil olup POS cihazı üzerinden yapılan temassız ödemeler dahil değildir.
 
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 19 Temmuz 2019 tarihinde yüklenecek olup son kullanma tarihi 2 Ağustos 2019 olacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.
 

Maximum Kart'a Başvurun