Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Maximum Pati Kart'a Miyav.com.tr'de %20 İndirim!

16.03.2021 - 31.12.2021

Maximum Pati Kart'a özel Miyav.com.tr aboneliğinde ilk kutu %20 indirimli!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart 
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Pati Kart haricindeki Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Maximiles, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Genç aidatsız kredi kartı
 
Ek Koşullar: %20 İndirim Maximum Pati Kart ile Miyav.com.tr’den yapılacak ilk abonelikte geçerlidir. 6 aylık ve yıllık ödemelerde indirim geçerli değildir.  Maximum Pati Kart’a özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, Miyav.com.tr imkanları ile sınırlıdır. Miyav.com.tr ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. İndirimden yararlanılabilmesi için Maximum Pati Kart ile sipariş verilmesi yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır.
 
Maximum Pati Kart ile ilgili detaylı bilgiye https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximum-pati-kart/Sayfalar/maximum-pati-kart.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Kedi, köpek ve kuş görsellerinden birinin ya da hepsinin olduğu 4 farklı seçenekten oluşan Maximum Pati Kart ile 31.12.2021’e kadar geçerli kampanya kapsamında evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçları için yapacağınız veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3 Pati MaxiPuan kazanın.
 
Maximum Pati Kart’a Maximum Mobil’den, İşCep'ten, SMS ile ya da size en yakın Şubemizden hemen başvurabilir, fiziken Pati Kart’ınızı teslim almayı beklemeden, e-ticaret alışverişlerinizde ve mobil ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
 
Maximum Pati Kart'a Maximum Mobil'den başvurmak için:  https://maximummobil.page.link/hizcrd
 
• Köpek görselli için “PATİKOPEK boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
• Kedi görselli için “PATİKEDI boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
• Kuş görselli için “PATİKUS boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
• Birden fazla evcil hayvanın yer aldığı görselin bulunduğu Maximum Pati Kart için ise “PATIHEPSİ boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
 
Yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak da Maximum Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.**
 
**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. 

Maximum Kart'a Başvurun