Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil'den Yemeksepeti Siparişiniz Kadar MaxiPuan

16.09.2017 - 30.09.2017

Maximum Mobil müşterileri kazanmaya devam ediyor.

16-30 Eylül tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz ilk Yemeksepeti siparişiniz tutarı kadar MaxiPuan ayrıcalığı !

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard , İş’te Üniversiteli).  Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla Maximum Mobil Yemeksepeti uygulaması üzerinden yapmanız halinde mümkündür.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal -iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

Ödül Kullanımı : MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 6 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Ekim 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece www.yemeksepeti.com internet sitesi, mobil sitesi ve Yemeksepeti uygulamasında kullanılabilecektir.

Ek Koşullar : Kampanyada dağıtılacak toplam MaxiPuan ödül tutarı 300.000 TL ile sınırlıdır. İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Mobil, lisansı Türkiye İş Bankası A.Ş.'ye ait bir mobil ödeme platformu/uygulaması olup, elektronik ticaret pazar yeri dahil olmak üzere hiçbir şekilde aracı hizmet sağlayıcı sıfatı bulunmamaktadır. T. İş Bankası A.Ş., Maximum Mobil üzerinden Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘nin. sunduğu  mal ve hizmetlerin satışı nedeniyle, tarafınız ile satıcı/sağlayıcı firma arasında gerçekleştirilen işlemlerin ve kurulan satış sözleşmesi ya da kullanıcı sözleşmesinin tarafı değildir ve satış/hizmet sözleşmesine herhangi bir şekilde aracılık etmemektedir. Maximum Mobil kapsamında Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından verilen hizmet satın alınan mal ve hizmet bedellerinin Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘ye aktarılması konusunda ödeme aracılığından ibarettir. Bu kapsamda, Maximum Mobil üzerinden tarafınızca satın alınan mal ve hizmetlerin ,satışı, kullanımı ve diğer tüm hususlarda Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş  ile aranızda kurulacak hüküm ve koşullara tabidir. Maximum Mobil üzerinden satın alacağınız mal ve hizmetlerin satış tutarı sağlayıcı/satıcı firmalar tarafından fatura edilecek olup, söz konusu satış işlemi kapsamında faturalandırılma ihtilafları da dahil her türlü itiraz/şikayet ve taleplerinizin  Yemek Sepeti Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş  yöneltilmesi gerekmektedir.

Maximum Kart'a Başvurun