Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil Lukoil Doldur Geç Mobil Ödemede Yakıt İndirimi

01.04.2021 - 31.12.2021

31 Aralık’a kadar Lukoil istasyonlarından yapacağınız yakıt alımınızı Maximum Mobil uygulamasında yer alan Lukoil Doldur Geç Mobil Ödeme ile yapmanız halinde tavsiye edilen yakıt litre fiyatında %5’e varan avantaj sağlanacaktır.
 
Doldurgeç entegrasyonu olan LUKOIL istasyonlarından Maximum Mobil DoldurGeç ile gerçekleştireceğiniz akaryakıt alışverişlerinde motorin ürünlerinde anında %5 ve benzin ürünlerinde anında %3 avantaj kazanılıyor. Avantajlı fiyatlar alınacak yakıtın üzerine ek litre olarak verilecektir.
 
Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil Lukoil Doldur Geç Mobil Ödeme ile yapılması gereklidir. Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılmayan harcamalar kampanyaya dahil edilemeyecektir. 
 
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 
Türkiye İş Bankası A.Ş ve Lukoil önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Maximum Kart'a Başvurun