Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Maximum Gaming Kart’tan 30 TL’ye Varan GamingPuan!

25.11.2019 - 25.12.2019

​25 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında Maximum Mobil Dijital Kod Market’ten Maximum Gaming Kart ile tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL, toplam 30 TL GamingPuan kazanın!  


 
Maximum Gaming Kart’a başvurmak için:  Maximum Mobil’i indirip  Kartlarım - Kart İşlemlerim - İş Bankası Kartına Başvur - Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek Maximum Gaming Kart’a başvurabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir


Maximum Gaming Kart’a bakiye yüklemek ve kartla ilgili detaylı bilgi için
 
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Gaming Kart
 
Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen GamingPuan’lar geri alınacaktır.
 
Ödül kullanımı: GamingPuan’larınız 3 Ocak 2020 tarihinde yüklenecektir. GamingPuan’ların son kullanma tarihi 13 Ocak 2020’dir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL GamingPuan kazanabilir.
 
Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından yalnızca ödeme işlemine aracılık edilmektedir. 

Maximum Kart'a Başvurun