Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Lufian %15 İndirim Kampanyası

01.02.2021 - 28.02.2021

Lufian.com’da  1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınıza özel %15 indirim ve ilave 2 taksit fırsatı!
 
Kampanyadan yararlanmak için: Kampanya tarihlerinde Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak kampanya sayfasında görülecek indirim kodunun Lufian.com'da alışveriş sepetindeki "İndirim Kodu" alanına girilmesi ve “Uygula” butonuna basılması gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
 
İlave 2 taksit uygulamasından yararlanmak için kampanyaya katılmaya gerek bulunmamaktadır. Maximum Kredi Kart’ınızla Lufian.com’dan yapılacak taksitli alışverişlerinize otomatik olarak ilave 2 taksit eklenecektir. İlave 2 taksit kampanyasına Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanya yalnızca lufian.com adresinde geçerli olup, fiziki Lufian mağazalarında geçerli değildir. Kampanya diğer puan, indirim, özel gün kampanyaları ile birleştirilemez.
 
Ek Koşullar: İş Bankası ve Lufian kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 
 

Maximum Kart'a Başvurun