Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Gördüm Aldım'da ilk Petshop alışverişinize 40 TL MaxiPuan!

01.06.2021 - 24.06.2021

24 Haziran'a kadar, Maximum Kart'ınızla Maximum Mobil Gördüm Aldım alanında bulunan Petshop kategorisindeki aşağıdaki markalardan yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerinize Maximum Mobil'deki alışverişlerinizde kullanılmak üzere 40 TL, üstelik alışverişinizi Maximum Pati Kart'ınızla gerçekleştirirseniz 50 TL MaxiPuan!

Gördüm Aldım uygulamasına/avantajlarına Maximum Mobil'de Fırsatlar alanından ulaşabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan firmalara aşağıda yer verilmiştir. Kampanya kapsamında her bir firma bazında değil aşağıdaki firmaların birinden yapılacak ilk alışveriş için Maxipuan’a hak kazanılabilecektir.
 
Kampanyaya dahil Gördüm Aldım'da bulunan firmalar:
Dodomama
Evcil Al
Pet Araştır
Pet Burada
Petgross
MamaPlus

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart, Maximum Pati Kart), İş Bankası Bankamatik kartları.
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri
 
Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Gördüm Aldım alanında sunulan avantajlar, bireysel alışverişlerde geçerli olup, toplu ve ticari amaçlı alışverişlerin yapıldığının tespit edilmesi durumunda, bu işlemler iptal edilecek ve yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 6 Temmuz 2021 tarihinde yüklenecek 20 Temmuz 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 21 Temmuz 2021 tarihinde silinecektir.  Bir müşteri kampanyadan tek alışveriş için faydalanabilir ve alışverişini Maximum Pati Kart ile gerçekleştirirse 50 TL, diğer Maximum özellikli Kartlar ile gerçekleştirirse 40 TL MaxiPuan kazanabilir.Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum Mobil'deki alışverişlerde kulanılabilecektir.

Maximum Kart'a Başvurun