Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Gördüm Aldım'da her alışverişe 50 TL MaxiPuan!

01.02.2021 - 28.02.2021

28 Şubat'a kadar, Maximum Kart'ınızla Maximum Mobil Gördüm Aldım alanında bulunan aşağıdaki markalardan yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Gördüm Aldım'da peşin alışverişlerde kullanılmak üzere 50 TL, toplamda 150 TL MaxiPuan!
 
Gördüm Aldım uygulamasına/avantajlarına Maximum Mobil'de Fırsatlar alanından ulaşabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan firmalara aşağıda yer verilmiştir. Kampanya kapsamında kampanyaya dahil tüm firmalardan yapılacak en fazla 2 adet alışveriş için MaxiPuan kazanılabilecektir.
 
Electrolux
Fotomaks
Goldmaster
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart),Bankamatik Kartı.
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri
 
Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Gördüm Aldım alanında sunulan avantajlar, bireysel alışverişlerde geçerli olup, toplu ve ticari amaçlı alışverişlerin yapıldığının tespit edilmesi durumunda, bu işlemler iptal edilecek ve yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 5 Mart 2021 tarihinde yüklenecek 19 Mart 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 20 Mart 2021 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla üç alışveriş için faydalanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir.Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum Mobil Gördüm Aldım'da peşin alışverişlerinde kulanılabilecektir.

Maximum Kart'a Başvurun