Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Ayın son Perşembesi'nde Yemeksepeti.com'da %30 MaxiPuan!

30.01.2020 - 30.01.2020

Maximum Mobil müşterileri kazanmaya devam ediyor!

30 Ocak 2020 tarihinde Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Yemeksepeti.com, yemeksepeti mobil uygulamalarından tek seferde vereceğiniz 35 TL ve üzeri ilk siparişinizin %30’u kadar MaxiPuan kazanın !
 
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
 
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartları
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı  ile yapılan işlemler, iptal ,iade işlemleri ,K.K.T.C siparişleri, yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.
 
Ödül Kullanımı: Kampanya yemeksepeti.com, Yemeksepeti mobil uygulamasından online ödeme seçeneğiyle verilen siparişler için geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 4 Şubat 2020 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup , kullanılmayan MaxiPuanlar 25 Şubat 2020 tarihinde  geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
 

Maximum Kart'a Başvurun