Teknosa Kampanyası
Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Teknosa Kampanyası

28.07.2015 - 30.07.2015

28 Temmuz -30 Temmuz 2015 tarihleri arasında teknosa.com internet sitesinden  tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL MaxiPuan ! 


Kampanya Detayları:


1. Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "TEKNOSA"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşterimiz kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
3. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
4. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 20 Ağustos 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 21 Ağustos 2015 tarihinde geri alınacaktır.  
5. Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
6. Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
7. Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
8. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için "TEKNOSA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
9. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. BKM Express uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen işlemler de  kampanyamıza dahil edilecektir.
12. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.


Katıl
Maximum Kart'a Başvurun