Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

MTV Ödemelerinde 3 Taksit Kampanyası!

01.01.2017 - 31.01.2017

Maximum Kart'ınızla  gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İnternet Şube ve İş Cep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit ayrıcalığı ! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %20 periyodik bakım indirimi ve ücretsiz check-up avantajı!aximum Kart'ınızla  gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İnternet Şube ve İş Cep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit ayrıcalığı ! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %20 periyodik bakım indirimi ve ücretsiz check-up avantajı!

Kampanya Detayları:

1. Kampanyadan yararlanmanız için MTV Ödemenizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik kartınız ile yapmanız yeterlidir.
2. Kampanya 01  – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
3. Taksitlendirme kampanyası 200 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir.
4. Gib.gov.tr üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine otomatik 2 taksit, İnternet Şube ve İş Cep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine ise tek çekim, 2 ve 3 taksit seçenekleri sunulacaktır.
5. Ödemesini İş Bankası Maximum Özellikli kredi kartları ile taksitli ödeyen müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır.
6. Bankamatik Kartı ile yapılan ödemeler  taksit  kampanyasına dahil değildir.
7. Çağrı Merkezinden yapılan ödemeler taksit  kampanyasına dahil değildir.
8. 1 Şubat 2017 tarihine kadar belirtilen kanallar üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyen müşterilerimize, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra kampanyaya dahil Bosch Car Service bayilerinde 30 Haziran 2017  tarihine kadar kullanılmak üzere %20 periyodik bakım ve ücretsiz check-up avantajı sunan bir indirim kodu SMS yoluyla gönderilecektir. Müşterilerimiz bu indirim kodunu göstererek indirim ve ücretsiz check-up ayrıcalığından yararlanabileceklerdir. Bakım ile birlikte ücretsiz check-up hizmeti sunulmaktadır. Check-up hizmeti tek başına alınamaz.
9. İndirim kodları işlem başına olup, müşterilerimize her MTV ödemesi için ayrı olarak gönderilecektir. Her kod tek kullanımlıktır.
10. Kampanyaya başvurmak için SMS  gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
11. Kampanyaya Şirket Kredi Kartları ve Vadematik kartları dahildir.
12. Kampanyaya Ziraat Maximum kartları ile yapılan MTV ödemeleri dahil değildir.


Bosch Car Service Kampanyası Ek Koşulları :

1. Kampanya indirimi diğer kupon ve indirimlerle birleştirilemez.
2. Kampanya, rutin periyodik bakım çerçevesinde hava filtresi, kabin filtresi, yağ filtresi ve motor yağı değişimini kapsamaktadır.
3. Bakım ile birlikte ücretsiz check-up hizmeti sunulmaktadır. Check-up hizmeti tek başına alınamaz.
4. Servis incelemesi sonucu araç üzerinde, belirtilen kapsam dışında parça değişim veya onarım işlemleri gerekli görülebilir. Bu durumda araç sahibine bilgilendirme yapılır ve araç sahibinin talebi halinde bu işlemler gerçekleştirilir.
5. Kampanya kapsamı dışındaki hizmetler kampanya indirimine tabi değildir.
6. Tüm Bosch Car Service’lerde Bosch markalı yedek parçalar tercih edilmektedir. Bosch ürün gamında söz konusu araç modeli için uygun ürünün bulunmaması halinde, araç sahibinin onayıyla orjinal veya eşdeğer yedek parçalar kullanılabilir.
7. Bosch Car Services kampanyasına Aidatsız Kart ve İşte Üniversiteli Aidatsız Kartlar dahil değildir.


Kampanyaya dahil Bosch Car Service bayilerine buradan ulaşabilirsiniz. 
 

Maximum Kart'a Başvurun