Hafta Sonu Kampanyası
Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Hafta Sonu Kampanyası

28.11.2014 - 30.11.2014

Maximum Kart'ınıza hafta sonu 30 TL MaxiPuan Fırsatı!


28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız gün başına 10 TL, toplamda 30 TL'ye varan MaxiPuan kazanma fırsatı sizi bekliyor!


Katılmak için "KAZAN" yazmanız, bir boşluk bırakıp Maximum Kart'ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402'ye göndermeniz yeterli! Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.


Kampanya Detayları:


1. 28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılan alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
2. Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 30 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Kampanyamıza tüm Maximum Kartlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahildir. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
4. Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
5. Taksitli alışverişler, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanyamız döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
6. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
7. Bir müşterimizin kampanyamızdan kazanabileceği azami hediye MaxiPuan tutarı 30 TL'dir.
8. Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 16 Aralık 2014 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları kredi kartlarına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 25 Aralık olup,  kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 26 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
9. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
10.Kampanyamıza kayıt için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.

Katıl
Maximum Kart'a Başvurun