Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Gittigidiyor.com Kampanyası

16.08.2016 - 31.08.2016

16-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında gittigidiyor.com`dan  tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 70 TL MaxiPuan ! Fırsatla uygulaması üzerinden yapılacak kampanya başvurularında ek 30 TL MaxiPuan !


Kampanya Detayları:


1- Kampanyamıza katılım talebinizi iletmek için;

  • İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #gittigidiyorfirsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
  • İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan gittigidiyor.com kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
  • GITTIGIDIYOR yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402'ye SMS gönderebilir,
  • maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.

2- FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için, Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için
3- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave Maxipuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Eylül 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 27 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır.  
6- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyamıza dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için "GITTIGIDIYOR" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10-Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
11-Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12-Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
13-Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorileri), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
14-İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
15-Korumalı Twitter hesaplarından paylaşılan hashtag'ler tespit edilemediği için Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda belirtildiği üzere Twitter üzerinden kampanyalarımıza katılmak için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.

 

Katıl
Maximum Kart'a Başvurun