Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

!f’te Maximum Kart Sahiplerine Özel İndirimler!

03.02.2017 - 05.03.2017

​16. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, bu yıl da Maximum Kart’ın ana partnerliğinde 16-26 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum City’s, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Budak; 2-5 Mart tarihlerinde de Ankara Cinemaximum Armada ve İzmir’de ise Cinemaximum Konak Pier sinemalarında gerçekleşecek. Bağımsız sinemanın en iyilerini, yılın çok konuşulan ve bol ödüllü filmlerini sinemaseverlerle buluşturan festivalle ilgili detaylı bilgi için http://www.ifistanbul.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Festival biletleri Biletix’ten ve sinema gişelerinden satın alabilirsiniz. 3-5 Şubat tarihleri arasında İstanbul için, 17-19 Şubat tarihleri arasında Ankara ve İzmir için Biletix’te % 10 indirimle ön satışa çıkacak olan biletler, yalnızca İş Bankası Maximum Kart sahiplerine özel olarak ön satışta %20 indirim ayrıcalığı ile sunulacaktır.

Ayrıca  İş Bankası Maximum Kart sahiplerine özel olarak hazırlanan “Maximum Film” ve “Maximum Müzik” paketlerini % 50 indirim ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz. “Maximum Film” paketi en az 4, en fazla 20 adet festival sinema biletini, “Maximum Müzik” paketi ise en az 2, en fazla 6 adet etkinlik biletini içermektedir.

Ziraat Maximum Kart’lar indirim kapsamında değildir. Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Kart sahipleri söz konusu indirimlerden yararlanamamaktadır.

 

Maximum Kart'a Başvurun