Maximum Kart’ınıza Piri’de Aylık Üyelik Ücretsiz!​

Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak ücretsiz üyelik kodunuzu alın, 30 Haziran 2022 tarihine kadar Piri’de ücretsiz aylık üyelikten faydalanın. İster gezerken, ister evden seyahat tutkunuza ara vermeyin.

Kampanya Ayrıntıları:

1 Temmuz 2021 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamızdan alacağınız 1 aylık ücretsiz Piri abonelik paketi kodu ile Dünyayı en iyi rehberlerin sesiyle dinleyerek özgürce keşfetmenizi sağlayan mobil uygulama Piri ile evinizde gezgin ruhunuzu beslemeye devam edebilirsiniz. Piri’de 20 ülke, 30 şehirde 150 dijital tur, 3000’den fazla sesli durak yer alıyor. Bu dijital turlar, Saffet Emre Tonguç, Ali Canip Olgunlu, Vedat Milor, Pat Liddy, Ruth Polling, Guido Lion gibi alanında uzman isimlerin sesiyle sunuluyor. Aylık abonelik paketi, tüm içeriklere sınırsız ve ücretsiz erişiminizi sağlıyor. Üstelik ücretsiz üyelik kodunuzu Maximum Mobil’den 1 kez alıp 30 Haziran 2022 tarihine kadar dilediğiniz kadar aylık abonelikten ücretsiz faydalanabilirsiniz.
 

Eğer Piri henüz telefonunuzda yoksa, bu linkten indirebilirsiniz: https://piri.to/maximum 

Ödül kullanımı: Kampanya Maximum, Maximiles, MercedesCard özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir. Alınan ücretsiz üyelik kodlarının en geç 30 Haziran 2022 tarihine kadar aktive edilmesi gerekmektedir. Aylık aboneliğin ücretsiz olarak başlatılabilmesi için uygulama içerisinden aşağıdaki adımların izlenmesi gerekmektedir.
 

1. Piri uygulamanızı açın, herhangi bir turu seçin

2. “Başla” butonuna tıklayın,

3. “Hediye Kodun Var Mı?” butonuna tıklayarak hediye kodunuzu bu alana girin ve abonelik paketinizle keşfetmeye başlayın!


Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Maximum Kart'a Başvurun