Kanyon'da Vale’de Ayrıcalıklısınız!

Kanyon Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking hizmeti hafta içi tüm İş Bankası kredi kartı ve Bankamatik Kartı sahiplerine %50 indirimli; hafta sonu Maximum Platinum Kart, Maximiles, MercedesCard ve Privia Kartı sahiplerine ücretsiz, Maximum Kart ve Bankamatik Kartı sahiplerine ise %50 indirimli*. Siz de ödemenizi İş Bankası Kartları ile yapın, bu ayrıcalığın keyfini sürün.

* %50 indirimli vale uygulaması Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart hariç, tüm Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ve Bankamatik Kartları için geçerlidir.

* Ücretsiz olarak verilen Kanyon Vale Hizmetinde Maximum Platinum Kart, Maximiles, MercedesCard ve Privia Kartı’na 0,01 TL ücret yansıtılmaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanı Otoparkında İndirimli Vale Parking Hizmeti
 
Ankara Esenboğa Havalimanı'nda vale noktasına bıraktığınız araçlarınız için, 3 saat ve üzerindeki, 7 günü aşmayan kapalı otopark kullanımlarınızda %50 indirimli ödeme yapabilir ayrıca vale hizmetinden 20 TL yerine 15 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz. Bu avantajlardan faydalanmanız için ödemenizi Maximum Kart'ınızla yapmanız yeterli. 7 günü aşan kullanımlarda park süresinin ilk 7 günü için de indirim uygulanmayacak olup kullanım bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

* İndirim, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart hariç tüm Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları için geçerli olup abonelikler hariçtir.
* %50 indirimli otopark ücreti, sadece vale hizmetinden faydalanılması halinde geçerlidir.
 

Maximum Kart'a Başvurun