Ana SayfaSkip Navigation Links > Ticari Kartlar > Kampanya Ayrıntıları

Visa ile GittiGidiyor'da anında 50TL indirim!

01.10.2020 - 31.10.2020

​​​1-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında,  İş Bankası Visa ticari kart sahipleri, GittiGidiyor’a Visa ticari kartlarını kaydederek yapacakları 1000TL ve üzeri alışverişlerinde anında 50TL indirim kazanacak. Kampanyadan sadece Visa ticari kartını GittiGidiyor'a kaydeden ve Kazananlar Kulübü'nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Vısa Ticari Kredi Kartları (Maximum Business Aidatsız Kart ve İş Bankası Vergi Kart Hariç), Ticari Bankamatik Kartları,

• Kampanyadan kimler yararlanabilir?
 
Kampanyadan sadece İş Bankası Visa ticari kartını GittiGidiyor'a kaydeden ve Kazananlar Kulübü'nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir. 1 - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında ('Kampanya Dönemi') Visa kredi kartınızı GittiGidiyor'a kaydettikten sonra, kayıtlı kartınızla mobil uygulamadan yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinde anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz. İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır.
 
• GittiGidiyor Kazananlar Kulübü Nedir?
 
Kazananlar Kulübü GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.
 
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.
 
Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.
 
• Kazandığım indirim GittiGidiyor hesabıma ne zaman yüklenecek?
 
Katılımcı,Visa kart bilgilerini kayıt ettikten sonra Visa kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
 
• Visa banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyadan yararlanabilir mi?
 
Visa banka kartı (Debit Kart) ve ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde Visa banka (debit) kartı ve ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve GittiGidiyor'a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.
 
• GittiGidiyor mobil web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir miyim?
 
Kampanya sadece GittiGidiyor'un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 
• Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?
 
Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir.
 
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), "Ses ve Görüntü Sistemleri" (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.
 
• Diğer koşullar
 
Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
 
İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
 
Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 
Yasal Yükümlülükler
 
Kullanıcı, 1 – 31 Ekim 2020 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Visa kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.
 
Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez.
 
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 
Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.
 
Katılımcı, GittiGidiyor'un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder.
 
Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA, iştirakleri ve İş Bankası sorumlu değildir.
 
GittiGidiyor, Visa ve/veya İş Bankası her zaman önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 

Maximum Business Kart’a Başvurun